1 2 3 4 6 7 5

Dlaczego my?

Znakiem rozpoznawczym naszych skrzynek lęgowych jest prawidłowa i solidna konstrukcja oraz wysoka jakość montażu. Dzięki temu nasze budki wiszą nawet wtedy, gdy inne już dawno spadły a karmniki służą ptakom przez wiele sezonów.... czytaj więcej

Usługi

Projektowanie i budowa ogrodów

Mamy wprawę w projektowaniu ogrodów!

Od ponad 6 lat zajmujemy się tym fachem. Dla Ciebie stworzymy ogród, w którym ptaki będą czuły się komfortowo: nie zabraknie im kryjówek i miejsc do gniazdowania. W okresie zimy znajdą w nim dużo naturalnego pokarmu. Zapraszamy na www.ogrodbarw.com.

Wieszanie i czyszczenie budek

Nasza firma oferuje:

  • wieszanie budek lęgowych (wybierzemy za Ciebie najbardziej odpowiednie miejsce w twoim ogrodzie co zwiększy prawdopodobieństwo zagnieżdżenia się ptaków; wejdziemy na wysokie drzewo lub przykręcimy budkę do ściany)
  • czyszczenie budek (wieszanie budek ma sens tylko wtedy, gdy potem są one co najmniej raz w roku, najlepiej jesienią, kontrolowane i czyszczone, a stare gniazdo wyrzucane; w przeciwnym razie ptak buduje kolejne gniazdo na tym zeszłorocznym i budka staje się coraz płytsza a przez to niebezpieczna; w starym gnieździe mnożą się też ptasie pasożyty)